Меню
  • Время работы: с 09:00 до 18:00

Коса (Укр)

Характеристики
Все атрибуты
Возраст 14+
Время игры 90 - 115
Количество участников 1 - 5
Купить в один клик
1 890.00грн

Наличие: Есть в наличии

Время игры: 90 - 115

Возраст: 14+

Кол. играков: 1 - 5

Опис настільної гри Серп, Scythe

Гра Серп переносить нас 1920 рік. Альтернативний погляд на світ після Великої Війни. П'ять фракцій ведуть боротьбу за вплив і багатство на землях Східної Європи. У грі переплітається протистояння величезних механічних машин - Хутра і звичайні будні робочого населення: в полях, в шахтах, лісоповалах і видобутку нафти. Вам належить встати біля керма однієї з фракцій і привести її до перемоги.

Настольная игра Серп

У гонитві за Зірками

Кожна фракція має шість токенов зірок. Зірками кожна фракція буде відзначати свої досягнення на Трек слави. Досягнення - вони ж мети, можуть бути отримані шляхом розвитку вашої фракції в тій чи іншій області: будівництві споруд, накопиченні очок військової сили або популярності серед населення, в перемозі над суперником в битвах, будівництві Хутра або розвиток своєї Фракції. Як тільки одна з фракцій виконає шість досягнень гра буде закінчена і гравцям належить визначити найбагатшу і могутню фракцію шляхом підрахунку очок.

Настольная игра Серп

Саме на цьому етапі буде врахований важливий показник: стан популярності серед ваших жителів. Чим більше популярність, тим більше очок принесе ваше розвиток: фінансовий стан, досягнуті цілі, контрольовані території, вироблені ресурси під вашому контролем і карти бонусів споруд.

планшет Фракції

Ігровий процес відбувається шляхом безперервних ходів гравців. Кожен гравець виконує одне або два дії і передає хід іншому гравцеві до тих пір, поки не буде досягнута умова закінчення гри. Кожен гравець має два планшета. Перший планшет - планшет Фракції. Планшет визначає стартові умови для гравця: наявність ресурсів, колір фракції, стартову позицію на карті, унікальні мініатюри хутра, які при будівництві будуть відкривати нові можливості фракції. Також планшет служить місцем зберігання жетонів зірок і відміткою бонусів за Рекрутів.

Настольная игра Серп

Планшет дій - пульт управління вашою фракцією

Найбільш важливий і функціональний планшет - це планшет Дій. Планшет розбитий на чотири частини, які визначають можливу пару дій в хід гравця. Гравець переставляє фішку дій на своєму планшеті, і тим самим визначає дію, яке буде зіграно. Крім вертикального поділу планшет розбитий на верхню і нижню частини. Це поділ і визначає перше і друге дію, що здійснюється гравцем.

Настольная игра Серп

Спочатку виконується верхнє дію. Дія пов'язано з тим, що станеться з фракцією: буде розвідана нова територія або станеться переміщення юнітів на ігровому полі; зроблені ресурси на підприємствах; придбані недоступні ресурсів на ринку; відбудеться посилення фракції. Після виконання верхнього дії можна виконати нижню дію. Всі нижні дії інтерактивні і більше спрямовані на внутрішні розвиток фракції:

  • поліпшення - дозволить підвищити рівень інфраструктури вашої фракції;
  • введення в лад - дозволить провести нового Хутра і розмістити його на вашій території (кожен новий Хутро - це нові можливості);
  • будівництво споруди - дозволяє побудувати на контрольованій території одне з чотирьох споруд;
  • мобілізація - це нові рекрути, які принесуть одноразовий бонус, а також постійний, який має використовуватися при використанні дії, з якого була проведена мобілізація (при використанні вами і вашими сусідами).

Варто сказати, що верхні дії на всіх планшетах однакові, але розташовані в різній послідовності, що в парі з нижніми діями роблять ходи гравців різними. Крім цього оригінально реалізовано розвиток планшета, а також взаємодія з планшетом фракції.

Контроль території і Факторія

Чим більшою територією ви володієте, тим більше виробничий потенціал вашої фракції. Варто приділяти велику увагу розвитку виробництва і захоплення нових територій. Крім цього контроль території - це переваги в кінці гри. Напрямок Розвідки нових територій і Переміщення - направлено до центру ігрової карти. Саме там розміщена Факторія, яка дозволить удосконалити планшет гравця - відкриє гравцям нове п'яту дію. На початку гри випадковим чином слід вибрати карти Факторії (кількість карт на одну більше, ніж кількість гравців).

Настольная игра Серп

Перший досяг Гекса Факторії отримує право вибору однієї з усіх карт. Далі, гравці вибирають з решти карт в міру досягнення Гекса з факторів. Крім карт територія Факторії цікава тим, що контроль над нею рахується за три звичайних території, а це може зіграти вирішальну роль при підрахунку очок.

Застосування Військової сили

Нові території, ресурси, виконання цілей - все це призводить до конфліктів, а значить до військових дією. Битва починається, коли в результаті руху на одному гекса виявляються Міхи або Герої різних фракцій. На результат битви впливають відправлені військові сили від 0 до 7 і карта битви, яка здатна збільшити підсумкову військову міць.

Настольная игра Серп

Перемога в битві знизить рівень популярності, якщо на території розміщувалися робочі іншого гравця. Варто пам'ятати, що битви можуть знизити вашу популярність, але при цьому перемога принесе: зірку (максимум 2 зірки), ресурси на території і контроль території. Рівноцінний чи буде обмін вирішувати тільки вам, але варто відзначити, що бойові дії не є основою в грі - це всього лише один з шляхів до досягнення результату.

Настольная игра Серп

Для кого ця гра?

Гра Серп містить велику кількість красивих і якісних компонентів, продумані до дрібниць і прекрасно прописані правила гри, і глибокий ігровий процес. Механіка гри побудована на виборі дій, розвитку планшета і контролі території. Економічна стратегія з елементами битв. Комплектація і виконання гри орієнтовані на гравців, які цінують складні стратегії, а також готові поповнити свою колекцію відмінною дорогою грою. Scythe відноситься до ігор жанру 4X. Якщо вам подобається цей жанр, рекомендуємо звернути увагу на наступні ігри: Meeple War і Eclipse.

Настольная игра Серп

Трейлер до настільної гри Серп

Відеоогляд: як грати в настільну гру Scythe